Senzory s prúdovým výstupom - Pokročilé funkcie - Rosný bod
Snímače teploty, relatívnej vlhkosti, CO2, atmosférického tlaku a ďalších veličín s prúdovým výstupom.
Snímače s prúdovým výstupom sú bežnou súčasťou monitorovacích systémov v priemysle a automatizácii budov. Používajú sa na monitorovanie teploty, vlhkosti, atmosférického tlaku alebo hladiny oxidu uhličitého. Prúdové snímače sa používajú aj v potravinárskom priemysle, supermarketoch a skladoch, kde je potrebné monitorovať kritické hodnoty. Ústredňa sa potom používa na zber a uchovávanie nameraných údajov.
Snímače ponúkajú širokú škálu a variabilitu umiestnenia, aj s pomocou externých sond na meranie v extrémnych rozsahoch. Vybrané modely sa potom môžu používať aj v iskrovo bezpečných verziách, ktoré môžu byť umiestnené vo Ex výbušnom prostredí.

Snímač teploty a vlhkosti Comet T3110 s výstupom 4-20 mA
| Rozsah teploty (max) | 80 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozsah merania vlhkosti | 0 až 100% |


Snímač teploty a vlhkosti Comet T3111 s výstupom 4-20 mA
| Rozsah teploty (max) | 105 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozsah merania vlhkosti | 0 až 100% |

Snímač teploty a vlhkosti Comet T3117 s výstupom 4-20 mA
| Rozsah teploty (max) | 125 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozsah merania vlhkosti | 0 až 100% |

Snímač teploty a vlhkosti Comet T3113 s výstupom 4-20 mA
| Rozsah teploty (max) | 125 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozsah merania vlhkosti | 0 až 100% |

Vnútorný snímač teploty a vlhkosti Comet T3118, výstup 4-20mA
| Rozsah teploty (max) | 50 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -10 °C |
| Rozsah merania vlhkosti | 5 až 95 % |


Snímač teploty a vlhkosti Comet T3113D s výstupom 4-20 mA
| Rozsah teploty (max) | 125 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozsah merania vlhkosti | 0 až 100% |


Snímač teploty a vlhkosti Comet T3111P so sondou do 25bar tlaku a výstupom 4-20mA
| Rozsah teploty (max) | 105 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozsah merania vlhkosti | 0 až 100% |

