Snímač teploty a vlhkosti Comet T3111P so sondou do 25bar tlaku a výstupom 4-20mA
Snímač teploty a vlhkosti Comet T3111P so sondou do 25bar tlaku a výstupom 4-20mA
Kód produktu: COM-T3111P/1-4
Doprava a platba
od
357 €
bez DPH (439,11 € s DPH)
Kód produktu: COM-T3111P/1-4
Doprava a platba
Vlastnosti a výhody zariadenia Comet T3111P
- Teplotná a vlhkostná sonda na kábli v troch dĺžkach.
- Môže byť pripojená k MS55D, MS6 alebo Ethernetu.
- Senzor dokáže vypočítať veličiny, ako je rosný bod, absolútna vlhkosť, špecifická vlhkosť, zmiešavací pomer a špecifická entalpia.
- Snímač možno nastaviť pomocou obslužného softvéru TSensor, ktorý je k dispozícii na bezplatné stiahnutie.
-
Prúdový výstup - dvojvodičové pripojenie 4-20 mA, galvanicky oddelený.
- Predĺžená záruka 3 roky.
Súčasťou dodávky:
Text bol preložený automatickým prekladačom.Parametre
| Pokročilé funkcie |
|
|---|---|
| Rozsah teploty (max) | 105 °C |
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozlíšenie teploty | 0,1 °C |
| Presnosť merania teploty | ± 0,4 °C |
| Rozsah merania vlhkosti | 0 až 100% |
| Presnosť merania vlhkosti | ± 2,5% RV od 5 do 95% pri 23°C |
| krytie | IP40, IP65, IP65 elektronika / IP40 senzory |
| Rozmery: | 88,5 x 114 x 39,5 mm / průměr externí sondy 18 mm |
Stiahnúť
i-snc-t3111-14.pdf
(pdf, 1015.7 kB)
i-snc-n-tx1-2-xx.pdf
(pdf, 1019.8 kB)
a-snc-txxxx.pdf
(pdf, 103.9 kB)
cz_comet_analog_sensors.pdf
(pdf, 2 MB)
conversions.exe
(exe, 694.5 kB)




















