Digitálny teplomer, vlhkomer so záznamom Comet D3120
Digitálny teplomer, vlhkomer so záznamom Comet D3120
Kód produktu: COM-D3120
Doprava a platba
265,90 €
bez DPH (327,06 € s DPH)
Kód produktu: COM-D3120
Doprava a platba
Zahrnuté:
Text bol preložený automatickým prekladačom.Parametre
| Funkcia meradla |
|
|---|---|
| Pokročilé funkcie |
|
| Rozsah teploty (max) | 60 °C |
| Rozsah teploty (min) | -10 °C |
| Rozlíšenie teploty | 0,1 °C |
| Presnosť merania teploty | ± 0,4 °C |
| Rozsah merania vlhkosti | 5 až 95 % |
| Presnosť merania vlhkosti | ± 2,5% RV od 5 do 95% pri 23°C |
| Pamäť (počet meraní) | 16 000 hodnôt (v necyklickom zázname) |
| napájanie | baterie 9V (součástí dodávky) |
| krytie | IP20 |
| Rozmery: | 191 x 71 x 27 mm |
Stiahnúť
EU prohlášení shody.pdf
(pdf, 103.4 kB)
Comet quick start manual.pdf
(pdf, 449.9 kB)
Uživatelský manuál pro Comet D3120.pdf
(pdf, 761.5 kB)
comet_vision-2-1-7367-23596_dbapi-19-0.exe
(exe, 15.1 MB)
conversions.exe
(exe, 694.5 kB)































