Datalogger Comet U0541 na záznam napätia 0-10V a teploty z externých sond
Datalogger Comet U0541 na záznam napätia 0-10V a teploty z externých sond
Kód produktu: COM-U0541
Doprava a platba
248,26 €
bez DPH (305,36 € s DPH)
Kód produktu: COM-U0541
Doprava a platba
Zariadenia Comet U0541 umožňuje:
- Meranie a spracovanie meraní teploty z 2 externých sond a monitorovanie zmien napäťového signálu z 2 vstupov
- Priradiť meranú veličinu k hodnotám napätia
- Uložiť do pamäte 500 000 hodnôt (necyklický záznam), 350 000 hodnôt (cyklický záznam)
- Nastavenie intervalu záznamu od 1 s do 24 h
- Zistiť a uložiť minimálne a maximálne hodnoty od ich posledného manuálneho vynulovania
- Zobrazenie nameraných hodnôt na LCD displeji
- Vykonať autonómny časový záznam nameraných hodnôt do internej, nevolatilnej pamäte. Záznam sa môže vykonávať nepretržite alebo len počas alarmu.
- Komunikovať s PC cez rozhranie USB (všetky nastavenia prístroja, sťahovanie zaznamenaných údajov)
Súčasťou balenia:
Text bol preložený automatickým prekladačom.Parametre
| Funkcia meradla |
|
|---|---|
| Pokročilé funkcie |
|
| Rozsah teploty ext. čidlá (max) | 260 °C, závisí na typu sondy |
| Rozsah teploty ext. čidlá (min) | -200 °C, závisí na typu sondy |
| Rozlíšenie teploty | 0,1 °C |
| Presnosť merania teploty | ±0,2°C / ±0,2 % z MH od +100 do +260 °C |
| Rozsah merania napätia (max) | 10 V |
| Rozsah merania napätia (min) | 0 V |
| Presnosť merania napätia | ±10 mV |
| Pamäť (počet meraní) | 500 000 hodnôt (v necyklickom zázname), 350 000 hodnôt (v cyklickom zázname) |
| Nejkratší interval záznamu | 1 s |
| Typ senzora | Pt1000 |
| napájanie | 1 x lithiová baterie 3,6V/AA |
| krytie | IP20 |
| Rozmery: | 61 x 93 x 32 mm |
| Vstupný odpor | cca 130 kΩ |
Stiahnúť
comet_vision-2-1-7593-30716_dbapi-20-0.exe
(exe, 15.1 MB)
i-lgr-kal-uxxxx-02.pdf
(pdf, 515.2 kB)
i-snc-dsrhc-02.pdf
(pdf, 255.9 kB)
a-lgr-uxxxx-02.pdf
(pdf, 94.9 kB)
2019_comet_dataloggers_cz.pdf
(pdf, 6.2 MB)
Návod k použití Comet Uxxxx.pdf
(pdf, 3 MB)

























































