Teplomer, vlhkomer Comet D3633 so záznamom a sondou na meranie povrchovej teploty
Teplomer, vlhkomer Comet D3633 so záznamom a sondou na meranie povrchovej teploty
Kód produktu: COM-D3633
Doprava a platba
346,33 €
bez DPH (425,99 € s DPH)
Kód produktu: COM-D3633
Doprava a platba
Zahrnuté:
Text bol preložený automatickým prekladačom.Parametre
| Funkcia meradla |
|
|---|---|
| Pokročilé funkcie |
|
| Rozsah teploty (max) | 60 °C |
| Rozsah teploty (min) | -10 °C |
| Rozlíšenie teploty | 0,1 °C |
| Presnosť merania teploty | ± 0,4 °C |
| Rozsah merania vlhkosti | 5 až 95 % |
| Presnosť merania vlhkosti | ± 2,5% RV od 5 do 95% pri 23°C |
| Pamäť (počet meraní) | 16 000 hodnôt (v necyklickom zázname) |
| napájanie | baterie 9V (součástí dodávky) |
| krytie | IP20 |
| Rozmery: | 191 x 71 x 27 mm |
Stiahnúť
comet_vision-2-1-7593-30716_dbapi-20-0.exe
(exe, 15.1 MB)
i-com-d3633.pdf
(pdf, 854.1 kB)
i-com-n-dxxxx.pdf
(pdf, 429.5 kB)
a-com-alltyp.pdf
(pdf, 103.4 kB)
cz_comet_commeters.pdf
(pdf, 5.7 MB)
conversions.exe
(exe, 694.5 kB)







































