Nízkonákladový snímač teploty a vlhkosti Comet P3110E, výstup 4-20 mA
Nízkonákladový snímač teploty a vlhkosti Comet P3110E, výstup 4-20 mA
Kód produktu: COM-P3110E
Doprava a platba
149,77 €
bez DPH (184,22 € s DPH)
Kód produktu: COM-P3110E
Doprava a platba
Vlastnosti a výhody zariadenia Comet T3110E
- Zabudovaný snímač teploty a vlhkosti.
- Možnosť pripojenia k MS55D, MS6 alebo Ethernetu.
-
Prúdový výstup - dvojvodičové pripojenie 4-20 mA, galvanicky oddelený.
- Predĺžená záruka 3 roky.
Súčasťou dodávky:
Parametre
| Pokročilé funkcie |
|
|---|---|
| Rozsah teploty (max) | 80 °C |
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozlíšenie teploty | 0,1 °C |
| Presnosť merania teploty | ± 0,6 °C |
| Rozsah merania vlhkosti | 0 až 100% |
| Presnosť merania vlhkosti | ± 3,0% RV od 5 do 95% RV pri 23°C |
| krytie | IP40, IP65, IP65 elektronika / IP40 senzory |
| Rozmery: | 88,5 x 170 x 39,5 mm / délka stonku 75 mm |
Stiahnúť
i-snc-p3110e-03.pdf
(pdf, 553.1 kB)
a-snc-txxxx.pdf
(pdf, 103.9 kB)
cz_comet_analog_sensors.pdf
(pdf, 2 MB)
conversions.exe
(exe, 694.5 kB)

























