Snímač teploty Comet T0310 s výstupom RS232
Snímač teploty Comet T0310 s výstupom RS232
Kód produktu: COM-T0310
Doprava a platba
138,28 €
bez DPH (170,08 € s DPH)
Kód produktu: COM-T0310
Doprava a platba
Vlastnosti a výhody zariadenia Comet T0310
- Zabudovaný snímač teploty.
- Nastavenie snímača pomocou obslužného softvéru TSensor, ktorý je na stiahnutie zadarmo.
- Komunikačné protokoly kompatibilné s ModBus RTU, ARION a Advantech ADAM.
- Napájanie 9-30 Vdc.
- Predĺžená záruka 3 roky.
Súčasťou dodávky:
Text bol preložený automatickým prekladačom.Parametre
| Pokročilé funkcie |
|
|---|---|
| Rozsah teploty (max) | 80 °C |
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozlíšenie teploty | 0,1 °C |
| Presnosť merania teploty | ± 0,4 °C |
| Konektivita | RS 232 |
| Komunikačné protokoly | ModBus RTU, Advantech ADAM, ARION |
| krytie | IP65 |
| Rozmery: | 88,5 x 148 x 39,5 mm / délka stonku 53 mm |
Stiahnúť
i-snc-t03_4_10-t5410.pdf
(pdf, 763.7 kB)
i-snc-n-tx3xx.pdf
(pdf, 997.6 kB)
a-snc-txxxx.pdf
(pdf, 103.9 kB)
cz_comet_digital_sensors.pdf
(pdf, 7.6 MB)
dbviewer-3-12-0-0_dbapi-19-0.exe
(exe, 22.1 MB)
tsensor-3-3-9-0.exe
(exe, 2.7 MB)
sensorreader-2-0-6-0.exe
(exe, 2.8 MB)
sensorrs485232utility-1-0-0-15.exe
(exe, 3.4 MB)
conversions.exe
(exe, 694.5 kB)

























