Teplomer Comet P8610 PoE s výstupom Ethernet
Teplomer Comet P8610 PoE s výstupom Ethernet
Kód produktu: COM-P8610
Doprava a platba
190,40 €
bez DPH (234,19 € s DPH)
Kód produktu: COM-P8610
Doprava a platba
Funkcie teplomera Comet P8610 Ethernet
- Výstup teplomera do siete Ethernet.
- Zobrazenie nameraných údajov vo webovom prehliadači zadaním IP adresy snímača.
- Možnosť uložiť namerané údaje do vašej databázy.
- Podpora komunikačných protokolov WWW, ModbusTCP, SNMPv1, SOAP, XML.
- Napájanie zo siete Power over Ethernet podľa IEEE 802.3af alebo prostredníctvom napájacieho adaptéra (nie je súčasťou dodávky).
- Teplomer podporuje alarm, e-mailové protokoly E-mail, SNMP Trap, Syslog.
- Obslužný softvér T-senzora zdarma.
- Predĺžená záruka 3 roky.
Parametre
| Funkcia meradla |
|
|---|---|
| Pokročilé funkcie |
|
| Rozsah teploty (max) | 60 °C |
| Rozsah teploty (min) | -20 °C |
| Rozlíšenie teploty | 0,1 °C |
| Presnosť merania teploty | ±0,8 °C v rozsahu teplot od -10 °C do +80°C; ±2,0 °C v rozsahu teplot od -10 °C do -30 °C |
| Konektivita | Ethernet |
| Komunikačné protokoly | WWW, SNMPv1, XML, ModbusTCP, SOAP |
| Nejkratší interval záznamu | 2 s |
| napájanie | síťový zdroj do zásuvky (není součástí balení), Ethernet (IEEE 802.3af) |
| krytie | IP30 |
Stiahnúť
i-snc-p86xx.pdf
(pdf, 1.4 MB)
i-snc-n-p86xx.pdf
(pdf, 872.3 kB)
a-snc-p86xx.pdf
(pdf, 103.9 kB)
mibtables.zip
(zip, 540.5 kB)
cz_comet_websensors_2020.pdf
(pdf, 4.1 MB)
cz_comet_websensor_datasheet.pdf
(pdf, 3.6 MB)
dbviewer-3-12-0-0_dbapi-19-0.exe
(exe, 22.1 MB)
tsensor-3-3-9-0.exe
(exe, 2.7 MB)
sensorreader-2-0-6-0.exe
(exe, 2.8 MB)
conversions.exe
(exe, 694.5 kB)








































