Teplomer s vlhkomerom Comet T3510 s výstupom Ethernet
Teplomer s vlhkomerom Comet T3510 s výstupom Ethernet
Kód produktu: COM-T3510
Doprava a platba
301,60 €
bez DPH (370,97 € s DPH)
Kód produktu: COM-T3510
Doprava a platba
Výhody a funkcie zariadenia Comet T3510
- Sieťový výstup Ethernet na zobrazovanie a zaznamenávanie nameraných hodnôt.
- Zobrazenie nameraných údajov zadaním IP adresy snímača priamo do webového prehliadača.
- Záznam do databázy prostredníctvom protokolov WWW, ModbusTCP, SNMPv1, SOAP, XML.
- Podpora alarmových protokolov E-mail, SNMP Trap, Syslog.
- Zobrazenie aktuálnych hodnôt priamo na displeji prístroja.
- Na prístroj Comet T3510 sa vzťahuje 3-ročná predĺžená záruka od českého výrobcu.
- Nastavenie prostredníctvom servisného softvéru Tsenzor, ktorý je na stiahnutie zadarmo.
- Funkcia výpočtu veličín, ako je rosný bod, absolútna vlhkosť, špecifická vlhkosť, zmiešavací pomer, špecifická entalpia.
- Comet T3510 je napájaný externým zdrojom do zásuvky, ktorý nie je súčasťou dodávky (môžete si ho objednať v príslušenstve).
Parametre
| Funkcia meradla |
|
|---|---|
| Pokročilé funkcie |
|
| Rozsah teploty (max) | 80 °C |
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozlíšenie teploty | 0,1 °C |
| Presnosť merania teploty | ± 0,6 °C |
| Rozsah merania vlhkosti | 0 až 100% |
| Presnosť merania vlhkosti | ± 2,5% RV od 5 do 95% pri 23°C |
| Konektivita | Ethernet |
| Komunikačné protokoly | WWW, SNMPv1, XML, SMTP, ModbusTCP, SOAP |
| Nejkratší interval záznamu | 2 s |
| napájanie | síťový zdroj do zásuvky (není součástí balení) |
| krytie | IP30 |
Stiahnúť
ie-snc-tx5xx-25_hu.pdf
(pdf, 1.8 MB)
i-snc-tx5xx.pdf
(pdf, 1.6 MB)
i-snc-n-tx5xx.pdf
(pdf, 917.2 kB)
a-snc-txxxx.pdf
(pdf, 103.9 kB)
mibtables.zip
(zip, 540.5 kB)
cz_comet_websensors_2020.pdf
(pdf, 4.1 MB)
cz_comet_websensor_datasheet.pdf
(pdf, 3.6 MB)
dbviewer-3-12-0-0_dbapi-19-0.exe
(exe, 22.1 MB)
tsensor-3-3-9-0.exe
(exe, 2.7 MB)
sensorreader-2-0-6-0.exe
(exe, 2.8 MB)
conversions.exe
(exe, 694.5 kB)
t3510_3d-model.pdf
(pdf, 1.4 MB)











































