Comet T6640 PoE teplomer, vlhkomer a detektor CO2 s výstupom Ethernet
Comet T6640 PoE teplomer, vlhkomer a detektor CO2 s výstupom Ethernet
Kód produktu: COM-T6640
Doprava a platba
481,33 €
bez DPH (592,04 € s DPH)
Kód produktu: COM-T6640
Doprava a platba
Funkcie a vlastnosti zariadenia Comet T6640
- Zabudovaný snímač teploty s rozsahom -20 až +80 °C.
- Zabudovaný snímač relatívnej vlhkosti v rozsahu 5 až 95 % relatívnej vlhkosti.
- Zabudovaný snímačCO2 s rozsahom 0 až 2000 ppm s farebnou indikáciou LED.
- Funkcia výpočtu týchto veličín: teplota rosného bodu, absolútna vlhkosť, špecifická vlhkosť, zmiešavací pomer, špecifická entalpia.
- Snímač Comet T6640sa napája pomocou externého napájacieho adaptéra (k dispozícii ako príslušenstvo) alebo prostredníctvom siete Ethernet (napájanie cez Ethernet podľa IEEE 802.3af).
- Namerané údaje sa zobrazujú priamo na displeji.
- Pomocou siete Ethernet možno snímač pripojiť k sieti Ethernet a namerané údaje možno okamžite sledovať zadaním adresy IP do webového prehliadača.
- Údaje sa môžu zaznamenávať aj do databázy. Na tento účel sa používajú komunikačné protokoly WWW, ModbusTCP, SNMPv1, SOAP, XML.
- Protokoly pre alarmy sú E-mail, SNMP Trap, Syslog.
- Zariadenie je vyrobené v Českej republike spoločnosťou Comet system a vzťahuje sa naň predĺžená záruka 3 roky.
Parametre
| Funkcia meradla |
|
|---|---|
| Pokročilé funkcie |
|
| Rozsah teploty (max) | 80 °C |
| Rozsah teploty (min) | -20 °C |
| Rozlíšenie teploty | 0,1 °C |
| Presnosť merania teploty | ± 0,6 °C |
| Rozsah merania vlhkosti | 5 až 95 % |
| Presnosť merania vlhkosti | ± 2,5 % RV |
| Rozsah merania CO2 | 2000 ppm |
| Presnosť merania CO2 | ±(50 ppm +2% měřené hodnoty) při 25 °C a 1013 hPa |
| Rozlíšenie merania CO2 | 1 ppm |
| Konektivita | Ethernet |
| Komunikačné protokoly | WWW, SNMPv1, XML, ModbusTCP, SOAP |
| Nejkratší interval záznamu | 2 s, 15 s, CO2 / teplota a vlhkost |
| napájanie | síťový zdroj do zásuvky (není součástí balení), Ethernet (IEEE 802.3af) |
| krytie | IP30 |
Stiahnúť
i-snc-tx6xx.pdf
(pdf, 2.4 MB)
i-snc-n-tx64x.pdf
(pdf, 821.6 kB)
a-snc-t5-6-xxx-09.pdf
(pdf, 103.6 kB)
mibtables.zip
(zip, 540.5 kB)
cz_comet_websensors_2020.pdf
(pdf, 4.1 MB)
dbviewer-3-12-0-0_dbapi-19-0.exe
(exe, 22.1 MB)
tsensor-3-3-9-0.exe
(exe, 2.7 MB)
sensorreader-2-0-6-0.exe
(exe, 2.8 MB)
conversions.exe
(exe, 694.5 kB)
COMET katalog měřidel CO2.pdf
(pdf, 5.3 MB)






































