Teplotná sonda 2304-220/0, kábel 1 m - bez konektora
Teplotná sonda 2304-220/0, kábel 1 m - bez konektora
Kód produktu: COM-SN168
Doprava a platba
82,07 €
bez DPH (100,95 € s DPH)
Kód produktu: COM-SN168
Doprava a platba
Text bol preložený automatickým prekladačom.
Parametre
| Rozsah teploty (max) | 220 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -50 °C |
| Presnosť merania teploty | ± (0,15 + 0,002 t) ve °C |
| Dĺžka kábla sondy | 1 m |
| Konektory pre čidlá | bez konektora |
| Nejkratší interval záznamu | t0,5 < 5s (v proudící vodě >0,2 m.s-1) |
| Typ senzora | Pt1000 |
| krytie | IP67 |
Stiahnúť
Návod k použití 2304-220 Pt1000 3850 ppm.pdf
(pdf, 360.9 kB)















