Snímač teploty a vlhkosti Comet T3419 s výstupom RS485
Snímač teploty a vlhkosti Comet T3419 s výstupom RS485
Kód produktu: COM-T3419/1-4
Doprava a platba
od
280,67 €
bez DPH (345,22 € s DPH)
Kód produktu: COM-T3419/1-4
Doprava a platba
Vlastnosti a výhody zariadenia Comet T3419
- Teplotná a vlhkostná sonda na kábli v troch dĺžkach.
- Senzor dokáže vypočítať veličiny, ako je rosný bod, absolútna vlhkosť, špecifická vlhkosť, zmiešavací pomer a špecifická entalpia.
- Senzor je možné nastaviť pomocou obslužného softvéru TSensor, ktorý je na stiahnutie zadarmo.
- Komunikačné protokoly ModBus RTU, ARION a Advantech ADAM kompatibilný protokol
- Napájanie 9 - 30 Vdc.
- Predĺžená záruka 3 roky.
Súčasťou dodávky:
Text bol preložený automatickým prekladačom.Parametre
| Pokročilé funkcie |
|
|---|---|
| Rozsah teploty (max) | 105 °C |
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozlíšenie teploty | 0,1 °C |
| Presnosť merania teploty | ± 0,4 °C |
| Rozsah merania vlhkosti | 0 až 100% |
| Presnosť merania vlhkosti | ± 2,5% RV od 5 do 95% pri 23°C |
| Konektivita | RS 485 |
| Komunikačné protokoly | ModBus RTU, Advantech ADAM, ARION |
| krytie | IP40, IP65, IP65 elektronika / IP40 senzory |
| Rozmery: | 88,5 x 145 x 39,5 mm / průměr externí sondy 18 mm |
Stiahnúť
i-snc-t3419-t73_4_11.pdf
(pdf, 1.3 MB)
i-snc-n-tx4xx.pdf
(pdf, 1020.4 kB)
a-snc-txxxx.pdf
(pdf, 103.9 kB)
cz_comet_digital_sensors.pdf
(pdf, 7.6 MB)
dbviewer-3-12-0-0_dbapi-19-0.exe
(exe, 22.1 MB)
tsensor-3-3-9-0.exe
(exe, 2.7 MB)
sensorreader-2-0-6-0.exe
(exe, 2.8 MB)
sensorrs485232utility-1-0-0-15.exe
(exe, 3.4 MB)
conversions.exe
(exe, 694.5 kB)






























