Snímač vnútornej teploty a vlhkosti Comet T3218 s výstupom 0-10V
Snímač vnútornej teploty a vlhkosti Comet T3218 s výstupom 0-10V
Kód produktu: COM-T3218
Doprava a platba
178,09 €
bez DPH (219,05 € s DPH)
Kód produktu: COM-T3218
Doprava a platba
Vlastnosti a výhody zariadenia Comet T3218
- Zabudovaný snímač teploty a vlhkosti.
- Montáž na štandardnú inštalačnú krabicu KU68 pomocou dvoch skrutiek (sú súčasťou dodávky).
- Snímač dokáže vypočítať veličiny, ako je rosný bod, absolútna vlhkosť, špecifická vlhkosť, zmiešavací pomer a špecifická entalpia.
- Môže byť pripojený k MS55D, MS6 alebo Ethernetu.
- Nastavenie snímača pomocou voľne stiahnuteľného obslužného softvéru TSensor.
- Napäťový výstup: 0 - 10 V.
- Predĺžená záruka 3 roky.
Súčasťou dodávky:
Text bol preložený automatickým prekladačom.Parametre
| Pokročilé funkcie |
|
|---|---|
| Rozsah teploty (max) | 50 °C |
| Rozsah teploty (min) | -10 °C |
| Rozlíšenie teploty | 0,1 °C |
| Presnosť merania teploty | ± 0,5 °C |
| Rozsah merania vlhkosti | 5 až 95 % |
| Presnosť merania vlhkosti | ± 2,5% RV 5 až 60% RV |
| krytie | IP20 |
| Rozmery: | 88 x 106 x 33 mm |
Stiahnúť
i-snc-tx218.pdf
(pdf, 566.8 kB)
i-snc-n-tx1-2-18.pdf
(pdf, 794.8 kB)
a-snc-txxxx.pdf
(pdf, 103.9 kB)
cz_comet_analog_sensors.pdf
(pdf, 2 MB)
conversions.exe
(exe, 694.5 kB)

























