Webový senzor Comet T6540 teploty, vlhkosti a CO2 s výstupom Ethernet
Webový senzor Comet T6540 teploty, vlhkosti a CO2 s výstupom Ethernet
Kód produktu: COM-T6540
Doprava a platba
440,71 €
bez DPH (542,07 € s DPH)
Kód produktu: COM-T6540
Doprava a platba
Vlastnosti a výhody zariadenia Comet T6540
- Zabudované snímače CO2, relatívnej vlhkosti a teploty.
- Webový snímač dokáže vypočítať veličiny, ako je rosný bod, absolútna vlhkosť, špecifická vlhkosť, zmiešavací pomer a špecifická entalpia.
- Vďaka ethernetovému výstupu možno namerané údaje zobraziť priamo vo webovom prehliadači zadaním IP adresy.
- Komunikačné protokoly WWW, ModbusTCP, SNMPv1, SOAP, XML umožňujú čítať hodnoty z prístroja.
- Comet T6540 umožňuje odosielanie alarmových správ prostredníctvom protokolov E-mail, SNMP Trap, Syslog.
- Napájanie pomocou adaptéra do zásuvky (nie je súčasťou dodávky - pozri príslušenstvo).
- Online spracovanie a analýza nameraných údajov v softvéri COMET Cloud, COMET Database alebo integrácia do systémov tretích strán.
- Nastavenie webového snímača pomocou obslužného softvéru T-sensor, ktorý je na stiahnutie zadarmo.
- Predĺžená záruka na 3 roky.
Súčasťou balenia:
Text bol preložený automatickým prekladačom.Parametre
| Funkcia meradla |
|
|---|---|
| Pokročilé funkcie |
|
| Rozsah teploty (max) | 80 °C |
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozlíšenie teploty | 0,1 °C |
| Presnosť merania teploty | ± 0,6 °C |
| Rozsah merania vlhkosti | 5 až 95 % |
| Presnosť merania vlhkosti | ± 2,5 % RV |
| Rozsah merania CO2 | 2000 ppm |
| Presnosť merania CO2 | ±(50 ppm +2% měřené hodnoty) při 25 °C a 1013 hPa |
| Rozlíšenie merania CO2 | 1 ppm |
| Konektivita | Ethernet |
| Komunikačné protokoly | WWW, SNMPv1, XML, ModbusTCP, SOAP |
| napájanie | síťový zdroj do zásuvky (není součástí balení) |
| krytie | IP30, IP40, IP30 elektronika / IP40 senzory |
| Rozmery: | 88,5 x 170 x 39,5 mm / délka stonku 75 mm |
Stiahnúť
Postup přidání WebSensoru do COMET Cloud.pdf
(pdf, 519.6 kB)
i-snc-t5-6-5xx.pdf
(pdf, 2 MB)
i-snc-n-t5-6-5xx.pdf
(pdf, 616.8 kB)
a-snc-t5-6-xxx-09.pdf
(pdf, 103.6 kB)
mibtables.zip
(zip, 540.5 kB)
cz_comet_websensors_2020.pdf
(pdf, 4.1 MB)
cz_comet_websensor_datasheet.pdf
(pdf, 3.6 MB)
dbviewer-3-12-0-0_dbapi-19-0.exe
(exe, 22.1 MB)
tsensor-3-3-9-0.exe
(exe, 2.7 MB)
sensorreader-2-0-6-0.exe
(exe, 2.8 MB)
conversions.exe
(exe, 694.5 kB)
comet_cloud-security-v2.pdf
(pdf, 284.2 kB)
COMET katalog měřidel CO2.pdf
(pdf, 5.3 MB)






























