Vysielač teploty Comet T4411 s výstupom RS485
Vysielač teploty Comet T4411 s výstupom RS485
Kód produktu: COM-T4411
Doprava a platba
169,47 €
bez DPH (208,45 € s DPH)
Kód produktu: COM-T4411
Doprava a platba
Vlastnosti a výhody zariadenia Comet T4411
- Teplotná sonda v rôznych verziách a dĺžkach (nie je súčasťou dodávky).
- Nastavenie snímača pomocou obslužného softvéru TSensor, ktorý je na stiahnutie zadarmo.
- Komunikačné protokoly ModBus RTU, ARION a Advantech ADAM kompatibilný protokol.
- Napájanie 9-30 Vdc.
- Predĺžená záruka 3 roky.
Súčasťou dodávky:
Text bol preložený automatickým prekladačom.Parametre
| Pokročilé funkcie |
|
|---|---|
| Rozsah teploty (max) | 600 °C |
| Rozsah teploty (min) | -200 °C |
| Rozlíšenie teploty | 0,1 °C |
| Presnosť merania teploty | ± (0,15 + 0,1% měřicího rozpětí výstupu) °C / ±0,2 °C pro hodnotu zobrazenou na LCD displeji přístroje |
| Konektory pre čidlá | bez konektora |
| Konektivita | RS 485 |
| Komunikačné protokoly | ModBus RTU, Advantech ADAM, ARION |
| krytie | IP65 |
| Rozmery: | 88,5 x 117 x 39,5 mm |
Stiahnúť
i-snc-t43_4_11.pdf
(pdf, 665.7 kB)
i-snc-n-tx4xx.pdf
(pdf, 1020.4 kB)
a-snc-txxxx.pdf
(pdf, 103.9 kB)
cz_comet_digital_sensors.pdf
(pdf, 7.6 MB)
dbviewer-3-12-0-0_dbapi-19-0.exe
(exe, 22.1 MB)
tsensor-3-3-9-0.exe
(exe, 2.7 MB)
sensorreader-2-0-6-0.exe
(exe, 2.8 MB)
sensorrs485232utility-1-0-0-15.exe
(exe, 3.4 MB)
conversions.exe
(exe, 694.5 kB)







































